جرثقیل سقفی

خانه » محصولات » کالا » جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی تک پل

جرثقیل سقفی به صورت روتین جهت بهره وری تا ظرفیت 10 تن و دهانه 24 متر به شکل تک پل  با قابلیت نصب بالابرهای زنجیری و سیم بکسلی به صورت دستی و برقی طراحی گردیده است .
جرثقیل سقفی تک پل به جهت نوع و شکل آن از متریال کمتری استفاده شده و اساساً به لحاظ وزن مرده پایینتر مقرون به صرفه می باشد و همچنین استرس و نیروی کمتری به سازه اصلی سالنها وارد می کند .
در جرثقیل سقفی تک پل سایش در چرخها به حدالاقل خود رسیده و زمان تولید و تحویل این جرثقیل کوتاهتر است.
جرثقیل سقفی تک پل در موارد و شرایط با کاربری خاص با دهانه و ظرفیت سفارشی مشتریان قابل طراحی و ساخت می باشد .
کاربری جرثقیل سقفی تک پل : انبارها ، خطوط تولید ، خط تعمیرات کاشی و سرامیک و عمدتاً صنایع سبک
جرثقیل سقفی جفت پل
جرثقیل سقفی جفت پل به صورت روتین تا ظرفیت 600 تن و دهانه 35 متر با سازه جفت پل با قابلیت نصب بالابرهای برقی سیم بکسلی طراحی گردیده است.
در جرثقیل سقفی جفت پل جهت سهولت در تعمیرات و نگهداری دسترسی و جهت ایمنی و تسلط بهتر اپراتور بر اوضاء از کابین استفاده می شود که به صورت آپشن سفارشی به درخواست مشتری اجرا می گردد .
کاربرد : جرثقیل سقفی جفت پل با سازه قوی در صنایع سنگین و پرکار نظیر انبار ، صنایع فولاد ، خطوط تولید و تولیدات ذوب آهن استفاده می گردد .
جرثقیل سقفی جفت پل در موارد و شرایط با کاربری خاص به درخواست مشتری تا ظرفیت 320 تن توسط واحد مهندسی شرکت جرثقیل کیان قابل طراحی و ساخت می باشد .
جرثقیل سقفی آویز
جرثقیل سقفی آویز در صنایع مختلف از سقف سالن آویزان می شود و تا ظرفیت 10 تن و دهانه 24 متر به صورت دستی و برقی طراحی گردیده است . وزن مرده در این جرثقیلها به حدالاقل رسیده و به لحاظ وجود تعداد چرخهای زیاد ، نیروها بر سازه سقف گسترده شده و استرس و نیروهای وارده بر سالن کاهش می یابد .
جرثقیل سقفی آویز در سالن با سقف خرپا اجرا می گردد و امکان استفاده از تمام فضای موجود را فراهم می کند .
کاربرد  جرثقیل سقفی آویز : انبارها ، صنایع بسته بندی سبک و عمدتاً صنایع هواپیماسازی
بیشتر ببینید:
1 جرثقیل سقفی تک پل
2 جرثقیل سقفی جفت پل
3 جرثقیل آویز 

لطفا جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش و مشاورین فنی با ما تماس بگیرید.