درباره ما

خانه » درباره ما

مقدمه

شما دوست و صنعت گر عزیز جهت تجهیز کارخانه و اجرای پروژه های مدنظرتان نیاز به یک شریک و همراه اصلح دارید .شرکت جرثقیل کیان دارنده جواز صنایع و عضو اتحادیه آهنکاران سنگین استان تهران با تکیه بر دانش فنی مفتخر خواهد بود به عنوان یک مشاور و تولیدکننده قانونمند همراهتان باشد تا با در نظرگرفتن نوع نیازهایتان بهترین گزینه ها را با رعایت استانداردهای معتبر جهانی با حفظ منافع شما در اختیارتان قرار دهد .
شرکت جرقیل کیان همواره کوشیده تا با ارائه خدماتی مستمر و تجهیزات با عمر طولانی روابط مطلوب و عمر دوستی و همکاری خود با مشتریان بیفزاید .
با استفاده از محصولات جرثقیل کیان برگشت سرمایه شما با بهترین کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن تضمین می شود.
تاریخچه و سوابق کیان
مدیریت شرکت مهندسی کیان از سال 1377 با نام خدمات فنی مهندسی کیان فعالیت خود را در زمینه طراح ی، تولید ، نصب و راه اندازی انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی آغاز نموده و بالاخره به یاری خداوند شرکت توان سازه کیان به سال 1385 با هدف ایجاد اشتغال و خودکفایی  با شماره ثبت 279462 در تهران رسماً بنا گردید .
شرکت جرثقیل کیان به لطف پروردگار و همت مدیریت راه های پیشرفت و ترقی را طی نموده و در سال 1388 اقدام به خرید و تجهیز کارخانه ای به مساحت 3500 متر مربع در شهرک صنعتی کاظم آباد از توابع رباط کریم ، واقع در کیلومتر 19 اتوبان تهران – ساوه نمود . با توجه به درخواست روزافزون و نیاز به پاسخگویی به مشتریان و اصحاب صنعت و همچنین افزایش تولیدات و بهبود کیفیت کالا و تحقق اهداف شرکت جرثقیل کیان در طرح توسعه اقدام به خرید و تجهیز 6000 متر فضای جدید به بهترین و جدیدترین ماشین آلات با تکنولوژی روز نموده است .
شرکت جرثقیل کیان با ایجاد فضای کاری مطلوب کوشیده تا به نوبه خود سهمی در چرخه توسعه صنایع و ایجاد اشتغال در میهن خود داشته باشد .
حاصل تلاش این شرکت و مدیریت آن طی 14 سال گذشته طراحی ، تولید و خدمات بیش از 600 دستگاه از انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی در اقصا نقاط کشور بوده است.
معرفی
شرکت توان سازه کیان فعالیت خود را از سال 1378 آغاز و در سال 1385 و با هدف بهبود کیفیت ، امنیت و جلب رضایت مشتریان و ارايه راه حل مفید  و مقرون به صرفه  در خصوص تامین تجهیزات جابجایی شامل انواع بالابر و جرثقیل ها به صورت کاملا دانش محور رسما به شماره 1907 ثبت کرد. در همین راستا کارخانه ای به مساحت 10000 متر مربع خریداری و به تجهیزات مدرن با تکنولوژی روز دنیا مجهز گردید.و با درنظر گرفتن استانداردها ی معتبر و به پشتوانه تجارب گذشته و به کارگیری کارشناسان ، مهندسین ومتخصصین مجرب ، امکانات تولید انواع بالابر و جرثقیل های صنعتی تا ظرفیت 600 تن فراهم شد.
آدرس: تهران، کیلومتر 19 اتوبان تهران به ساوه، شهرک صنعتی پاسارگاد (کاظم آباد) ،خیابان کمیل، پلاک 45 گروه صنعتی جرثقیل کیان .
 
شرکت مهندسی کیان پیشرو در صنعت جا به جایی ایران
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم                     موجیم که آسودگی ما عدم ماست

 

 

 

لطفا جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش و مشاورین فنی با ما تماس بگیرید.